top of page
20230113_153021_edited.jpg

   Курочка Лілія Сергіївна  протягом 2007 - 2011 рр. навчалася в Державному вищому навчальному закладі «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди» за спеціальністю «Психологія».  З 2011 по 2014 р. здобувала освіту в Національному педагогічному університеті імені Михайла Петровича Драгоманова в місті Києві за спеціальністю  «Корекційна освіта. Корекційна педагогіка». Свою діяльність розпочала з 2009 р. в Майорщинській спеціальній загальноосвітній школі - інтернат. З 2019 р. була прийнята на посаду вчителя - дефектолога в Інклюзивно - ресурсний центр Гребінківської міської ради.

    Лілія Сергіївна працює над такими проблемами як стимулювання інтересу дітей з особливими освітніми потребами до навчання та виховання, формування соціальної компетентності  шляхом застосування різних методів та практичних прийомів, особистісний та психосоціальний  розвиток, корекція психофізичних порушень. Напрямками педагогічної роботи вчителя є:
1. Діагностичний напрямок - психолого-педагогічне вивчення, системне споглядання за динамікою і корекцією психічного, інтелектуального розвитку.
2. Корекційний напрямок - система корекційного впливу на навчально - пізнавальну діяльність дитини в динаміці освітнього процесу.
3. Аналітичний напрямок - проведення аналізу процесу колекційного впливу на розвиток дитини та оцінка його  ефективності, а також аналіз та оцінка взаємодії спеціалістів.
4. Консультативно - просвітницький та профілактичний напрямок - надання допомоги педагогам та батькам в питаннях виховання та навчання дітей. 
5. Організаційно методичний напрямок - підготовка до засідань команд психолого-педагогічного супроводу, участь  у різноманітних професійних заходах, оформлення документації.
   Метою роботи педагога є поглиблена діагностика розвитку пізнавальної діяльності дитини, систематична корекційна і розвиваюча робота з дітьми відповідно до їх індивідуальних програм та труднощів, відстеження динаміки розвитку дітей і результату корекційно-розвиткової роботи, організація сприятливих умов для виховання та навчання дітей з особливими потребами, індивідуалізація особистості дітей, прийняття суспільством, виховання толерантного ставлення до дітей з особливими потребами.
    Аналізуючи свою роботу, дійшла висновку, що діти краще навчаються і засвоюють матеріал тоді, коли їх навчання занурене у доброзичливе спілкування, у створення ситуації успіху.

 
bottom of page